Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular 2019-08-08T13:47:25+03:00

Özay Günsel Çocuk Üniversitesi öğrenci kayıtları, 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü  YDÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi giriş katında başlamıştır. Kayıt yaptımak için gelen velilerimizin öğrencinin 2 adet vesikalık fotoğrafını ve öğrenci ve veli kimlik fotokopilerini yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Kayıt esnasında kayıt formu doldurulacak ve ardından program seçimi gerçekleşecektir. Program/etkinlik seçimi yapan velilerimizin ücret ödemelerini yaptıktan sonra öğrencilerimizin ve velilerimizin program boyunca dikkat etmesi gereken hususların bulunduğu listeyi imzalayacak ve çocuklarımız için özel olarak hazırlanan çantalarını teslim alacaklardır.

Web sitesinde belirtilen ücretler bütün programı kapsamaktadır. Bu ücrete öğrencilerin programlarda kullanacakları tüm laboratuvar  madde ve malzemeleri (lab. önlüğü, lab gözlüğü, eldiven, boya malzemeleri vb. gibi), çanta (t-shirt, şapka, kalem, defter, flash bellek, defter  ve yaka kartı), müze ve doğa gezileri ile ara öğün ve öğlen yemekleri dahildir.

Bilgi yenileniyor.

Near East Bank ve Cardplus taksit ve kredi olanağı sağlayabilecektir.

Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Etkinlikler yaş gruplarının özelliklerine göre oluşturulduğu için kayıtlarımızı doğum tarihine göre alıyoruz. Eğer çocuğunuzun farklı bir durumunun olduğunu düşünüyorsanız info@ozaygunselcocukuniversitesi.org adresine yazabilirsiniz.

Etkinlikler Yakın Doğu Üniversitesi ve Girne Üniversitesi kampüslerinde oluyor, öğrenciler fakülte binalarında bulunacaktır. Ayrıca deniz ve doğa etkinlikleri için de daha önceden belirlenip size bildirilecek olan lokasyonlarda olacaktır.

Servis kullanmayacak olan velilerimiz, çocuklarını Sağlık Bilimleri Fakültesine bırakacaklar ve yine aynı şekilde Sağlık Bilimleri Fakültesinden alacaklar.

*Bazı etkinlikler Girne Üniversitesi kampüsünde de olacaktır bu etkinlikler için öğrenciler Girne Üniversitesi kampüsüne gideceklerdir. Ayrıca deniz ve doğa etkinlikleri için de daha önceden belirlenip size bildirilecek olan lokasyonlarda olacaktır.

Servis kullanmayacak olan velilerimiz çocuklarını Sağlık Bilimleri Fakültesi’nden en geç saat 16:00’da almalıdırlar.

Kredi telafileri 2019-2020 kış döneminde yapılacaktır.

Program gün ve saatlerinde değişiklikler olabilir.
Hava koşulları vb nedenlerle yapılacak olan değişiklikler sizlere mail ile bildirilecektir.

© Copyright 2019 | Near East Technology