2019-2020 Akademik Yılı

Kayıt Öncesi

Web sitemizi ziyaret ederek programlarımızı inceleyebilir ve bavuru formumuzu doldurabilirsiniz.

Kayıt

Özay Günsel Çocuk Üniversitesi 2019-2020 Kış Akademik Dönemi öğrenci kayıtları, 5 Ağustos 2019 tarihinden itibaren YDÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi giriş katında başlamıştır. Kayıt yaptımak için gelen velilerimizin öğrencinin;

  • 2 adet vesikalık fotoğrafı
  • öğrenci kimlik fotokopisi / doğum belgesi
  • veli kimlik fotokopilerini

yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Kayıt esnasında kayıt formu ve gerekli evraklar doldurulacaktır. Formlarını dolduran velilerimiz ücret ödemelerini yaptıktan sonra öğrencilerimizin ve velilerimizin program boyunca dikkat etmesi gereken hususların bulunduğu listeyi imzalayacaklardır. Öğrencilerimiz için özel olarak hazırlanan çantalar programın ilk günü teslim edilecektir.

Web sitesinde belirtilen ücretler bütün programı kapsamaktadır. Bu ücrete öğrencilerin programlarda kullanacakları tüm laboratuvar  madde ve malzemeleri (lab. önlüğü, lab gözlüğü, eldiven, boya malzemeleri vb. gibi), çanta (t-shirt, şapka, kalem, defter, flash bellek, defter  ve yaka kartı), müze ve doğa gezileri ile ara öğün ve öğlen yemekleri dahildir.

Near East Bank ve Cardplus taksit ve kredi olanağı sağlayabilecektir.

Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Kayıt Sonrası

Servis kullanmayacak olan velilerimiz, çocuklarını Sağlık Bilimleri Fakültesi’ne bırakacaklar ve yine aynı şekilde Sağlık Bilimleri Fakültesinden alacaklar.

Bazı etkinlikler Girne Üniversitesi kampüsünde de olacaktır bu etkinlikler için öğrenciler Girne Üniversitesi kampüsüne gideceklerdir. Ayrıca dış geziler ve doğa etkinlikleri için de daha önceden belirlenip size bildirilecek olan lokasyonlarda olacaktır.

Etkinlikler yaş gruplarının özelliklerine göre oluşturulduğu için kayıtlarımızı doğum tarihine göre alıyoruz. Eğer çocuğunuzun farklı bir durumunun olduğunu düşünüyorsanız
info@ozaygunselcocukuniversitesi.org yazabilirsiniz.

Etkinlikler Yakın Doğu Üniversitesi ve Girne Üniversitesi kampüslerinde oluyor, öğrenciler fakülte binalarında bulunacaktır. Ayrıca dış geziler ve doğa etkinlikleri için de daha önceden belirlenip size bildirilecek olan lokasyonlarda olacaktır.

Dönem başında kayıt formlarında belirtilmiş olan whatsup numaraları ile her grubumuza özel veli bilgilendirme grupları açılmaktadır. Genel duyuruların tümü bu gruplar üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca velilerimize dönem başında gruplardan sorumlu asistanların telefon numaraları verilmektedir. Velilelerimiz program günleri içerisinde asistanlarımız ile irtibata geçebilirler.

Servis kullanmayacak olan velilerimiz çocuklarını Sağlık Bilimleri Fakültesi’nden en geç saat 16:00’da almalıdırlar.

DİKKATİNİZE…

Program gün ve saatlerinde değişiklikler olabilir.
Hava koşulları vb nedenlerle yapılacak olan değişiklikler sizlere mail ile bildirilecektir.