2020-2021 Akademik Yılı

Özay Günsel Çocuk Üniversitesi 2019-2020 Kış Akademik Dönemi öğrenci kayıtları için, 10 Eylül 2019 tarihinden itibaren Özay Günsel Çocuk Üniversitesi web sayfasındaki Online Kayıt Formunu eksiksiz olarak doldurmanız yeterlidir. Online kayıt yaptıktan sonra çocuklarımızın derslere katılabilmesi için onlara şifreleri tarafımızdan gönderilecektir.

Online eğitimlerimize katılım ÜCRETSİZDİR. Herhangi bir ücret talebimiz olmayacaktır.

Online eğitimimiz Covid 19 pandemisi nedeniyle 2020/2021 Akademik yılı bahar dönemi sonuna kadar devam edecek ve 29 Mayıs 2021 cumartesi günü sona erecektir.

Online kayıt Formunu eksiksiz dolduran öğrencilere, Özay Günsel Çocuk Üniversitesi için özel olarak kurulan online eğitim sitesi adresi ve sisteme girebilmesi için özel şifresi tarafımızdan gönderilecektir.

Öğrencilerimiz tüm videoların ve canlı yayınların kayıtlarını online eğitim portalımızdan istediği zaman takip edebilir, tekrar izleyebilir.

Çocukların eğlenirken öğreneceği bilim, teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik (STEAM) alanlarında etkinliklerimiz ve günlük spor yanında soru-cevaplı videolar ve canlı yayınlar yer alacaktır.

Veli söyleşilerimiz, ailelerin de görüşleri alınarak belirlenen konularda ve tarihlerde cumartesi günleri saat 17:00 de başlayarak yapılmaktadır. Konu, konuşmacı ve tarih velilere web sayfası, sosyal medya üzerinden duyurulmaktadır.