Sertifikalar

Özay Günsel Çocuk Üniversitesi programlarına Yaz Akademik Döneminde ve Kış Akademik Döneminde katılan öğrencilerimiz, katıldıkları her 2 saatlik program için 1 kredi kazanacaklardır. Kazandıkları bu kredilerle birlikte aşağıda açıklamaları ve görselleri bulunan sertifikaları almaya hak kazanacak öğrencilerimiz, eğlenerek öğrendikleri bu öğrenme yolculuğunda Çocuk Doktor, Çocuk Doçent ve Çocuk Profesör ünvanları da alacaklardır.

100 kredi toplayan öğrencilerimiz BRONZ SERTİFİKA alacaklardır.

Özay Günsel Çocuk Üniversitesi programlarına devam ederek gelecek dönemde 100 kredi daha alarak 200 kredi toplayan öğrencilerimiz GÜMÜŞ SERTİFİKA alacaktır.

Gümüş Sertifika sahibi öğrencilerimiz Özay Günsel Çocuk Üniversitesi programlarına devam edip toplam 300 krediyi tamamlayınca ALTIN SERTİFİKA alacaklardır.

Özay Günsel Çocuk Üniversitesi programlarına devam eden öğrencilerimiz 300 kredi toplayarak Altın Sertifika almanın yanı sıra Özay Günsel Çocuk Doktor ünvanı da alacaktır.

Öğrencilerimizin ünvanları her 300 kredide yenilenecek ve 600 krediyi tamamlayınca Özay Günsel Çocuk Doçent, 900 krediyi tamamlayınca da Özay Günsel Çocuk Profesör ünvanı da alacaktır.