Kurslar
Özay Günsel Çocuk Üniversitesi kurs programları kapsamında öğrencilerin üniversite hazırlık aşamasına katkı koyabilecek ve akademik başarıyı artıran kurslar uygulanmaktadır. Buna ilaveten, öğrencinin farklı ülkeler için talep ettiği kişisel üniversite gereklilikleri ve okul ortamında yoğunluklu olarak uygulanmayan sınav çalışmaları için de efektif bir çalışma ve öğrenme ortamı oluşturulmaktadır. Okul bünyesi altında uygulanan akademik derslere ek olarak kurslarımız bireysel, grup ve online çalışmalarının uygulandığı, okulda işlenen konular için düzenli soru çözümüne olanak sağlandığı ve öğrencilerin sorularına bireysel yanıtlar alabileceği bir formatta hizmet sunmaktadır.

Kıbrıs’ın İlk ve Tek Çocuk Üniversitesi Özay Günsel Çocuk Üniversitesi’nden kaçırılmayacak bir kurs fırsatı!

Fransızca Dil Kursu ile sevgili öğrencilerimize Fransızca öğretmenin yanı sıra, onları üniversite başvurularında ihtiyaç duyabileceği okul müfredatında olmayan ve ilerleyen yıllarda Fransa’da okumak isteyebilecek öğrencilerimizi “Fransızca DELF” sınavlarına da hazırlar.

Kıbrıs’ın İlk ve Tek Çocuk Üniversitesi Özay Günsel Çocuk Üniversitesi’nden kaçırılmayacak bir kurs fırsatı!

Almanca Dil Kursu ile sevgili öğrencilerimize Almanca öğretmenin yanı sıra, onları üniversite başvurularında ihtiyaç duyabileceği okul müfredatında olmayan ve ilerleyen yıllarda Almanya’da okumak isteyebilecek öğrencilerimizi “Goethe Institute” sınavlarına da hazırlar.