Kurslar

Özay Günsel Çocuk Üniversitesi kurs programları kapsamında öğrencilerin üniversite hazırlık aşamasına katkı koyabilecek ve akademik başarıyı artıran kurslar uygulanmaktadır. Buna ilaveten, öğrencinin farklı ülkeler için talep ettiği kişisel üniversite gereklilikleri ve okul ortamında yoğunluklu olarak uygulanmayan sınav çalışmaları için de efektif bir çalışma ve öğrenme ortamı oluşturulmaktadır. Okul bünyesi altında uygulanan akademik derslere ek olarak kurslarımız bireysel, grup ve online çalışmalarının uygulandığı, okulda işlenen konular için düzenli soru çözümüne olanak sağlandığı ve öğrencilerin sorularına bireysel yanıtlar alabileceği bir formatta hizmet sunmaktadır.

1. Kurslar neyi amaçlamaktadır?

Kurslarımız öğrencilerin akademik başarısını desteklemek için hazırlanmış olup alan sınavları ve üniversite sınavları için gerekli olan dersleri kapsamaktadır.

2. Kurslar ne kadar sürüyor?

Kurslar aylık programlar halinde tasarlanmış olup kış ayları ve yaz ayları olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

3. Kurslar hangi yaş gruplarını kapsamaktadır?

Yapılacak olan kurslar ile okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise gruplarına hizmet verilecektir.

4. Kayıtlar ne zaman başlıyor?

Kayıt tarihleri ile ilgili bilgilendirme sosyal medya hesaplarımızdan ve web sitemizden yapılacaktır.

5. Ön kayıt yaptırabilir miyiz?

Web sayfamızdan (www.ozaygunselcocukuniversitesi.org adresinden) ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ya da [email protected] adresine sorularınızı yazabilirsiniz.

6. Kurslar nasıl verilecektir?

Kurslar talebe göre, özel kurslar, grup kursları ve online kurslar olarak düzenlenecektir.

7. Grup kurslarının kontenjanları kaç kişidir?

Grup kursları en az 5 en fazla 12 kişi olacaktır.

8. Ücret ve koşullar nedir?

Ücret ve koşullar her kurs programı için revize edilmektedir. Konu ile ilgili web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz