Kış Akademik Dönemi

Özay Günsel Çocuk Üniversitesi Kış Akademik dönemi programları kapsamında aylık düzenlenen kurs programları ve fakülte programları yer almaktadır. Aylık kurslarımız belirli bir süreç boyunca uygulanan alan kursları olup çeşitli fakültelerin yetenek geliştirici kurslarını içermektedir. Fakülte programlarımız ise çeşitli fakültelerin bir dönem boyunca farklı alanlarda programlar sunduğu ve öğrencilerin merak ettiklerini öğrenebilecekleri eğlenceli etkinlikleri içermektedir.

1. Kış Akademik Döneminde neler var?

Kış Akademik dönemi sosyal beceriyi ve kişisel gelişimi desteklemeyi hedeflemektedir. Her ay farklı bir gelişim evresine katkı koymak için düzenlenen kurslarımız fiziksel, sosyal, psikolojik, duygusal ve zihinsel gelişimi destekliyor.

2. Kış Akademik Dönemi ne kadar sürüyor?

Farklı alanlarda hazırlanan etkinlikler yoluyla aylık ve haftalık olarak düzenlenecek olan kurslar Mayıs ayına kadar devam edecektir.

3. Etkinlikler hangi alanları kapsıyor?

Her ay farklı bir gelişim evresine katkı koymak için düzenlenen kurslarımız fiziksel, sosyal, psikolojik, duygusal ve zihinsel gelişimi destekliyor.

4. Kayıtlar ne zaman başlıyor?

Kayıt tarihleri ile ilgili bilgilendirme sosyal medya hesaplarımızdan ve web sitemizden yapılacaktır.

5. Ön kayıt yaptırabilir miyiz?

Web sayfamızdan (www.ozaygunselcocukuniversitesi.org adresinden) ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ya da [email protected] adresine sorularınızı yazabilirsiniz.

6. Kış Akademik Dönemi kontenjanları kaç kişi olacak?

Kontenjanları her grup için en az 5 en fazla 20 kişidir. Talep doğrultusunda yeni gruplar açılmaktadır.

7. Ücret ve koşullar nedir?

Ücret ve koşullar her akademik dönem başında revize edilmektedir. Konu ile ilgili web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz